شما اینجا هستید : > صفحه اصلی > شرکتشرکت > دربارهی ما

دربارهی ما

Meilong تولید کننده با کیفیت بالا و بدون درز دوباره ترسیم، درز جوش داده شده و حفاری سیار دوباره ترسیم که از فولاد ضد زنگ آستنیتی، دوبلکس، فولاد ضد زنگ فوق العاده دوبلکس و نمرات آلیاژ نیکل ساخته شده است. 100٪ از محصولات به عنوان خطوط کنترل قدرت هیدرولیک، خطوط تزریق مواد شیمیایی، لوله آلیاژ در umbilicals و لوله ابزار دقیق برای مهندسی بهره برداری در صنعت بالادستی نفت و گاز استفاده می شود.
حفاری سیار در دسترس است در اندازه های ترتیب از بیرونی قطر 0.125 اینچ (3.175 میلیمتر) تا 1 اینچ (25.4 میلیمتر). ضخامت دیوار است تا 0.165 اینچ (3 میلی متر). طول تا 32،800 فوت (10000 متر) برای تولید ناف مقرون به صرفه در دسترس هستند. اندازه بیشتر در محدوده می تواند سفارشی برای تولید و تحویل برای جلسه مورد نیاز خاص خود را.
همانطور که بیشتر استخراج نفت و گاز را به آبهای عمیق تر و شدیدتر که در آن محیط های افراطی دریایی خواهان افزایش امنیت شدید حرکت می کند، کار ما این است برای کمک به شما استفاده از مواد مقاوم در برابر خوردگی "حق" برای لوله ناف فایل برای بهبود ایمنی و قابلیت اطمینان از کار خود را. این قدرت برای رانندگی نوآوری و توسعه مداوم است.
حالا Meilong وقف توانایی خود را به مشتریان جهانی ترین محصولات لوله مقرون به صرفه از طریق حصول اطمینان از تضمین تامین جامع در مورد زنجیره ارزش افزوده کامل در تولید لوله و این نامه پایه ای برای کارایی بالا در محصولات و رضایت مشتری است.

امکانات تولید

آسیاب پر سر و صدا داغ
آسیاب پیلگر
نورد چند رول
میلز جوشکاری لوله
رسم نیمکت
ماشین آلات سیم پیچ
کنترل کوره های عملیات حرارتی جو
کوره آنیل روشن
کوره آنیل خلاء
چند رول صاف کن ماشین آلات
ماشین آلات برای پرداخت
ترشی و غیر فعال از گیاهان و نباتات
NDT آلتراسونیک و گردابی آزمایشکنندگان کنونی
تستر هیدرواستاتیک
رادیوگرافی
مواد شیمیایی و تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی فیزیکی