شما اینجا هستید : > صفحه اصلی > شرکتشرکت > مدیریت

مدیریت

مدیریت

مدیر عامل لوله Meilong شرکت، آموزشی ویبولیتین
چن Zhongliang
"ما کارشناسان برای کارشناسان - کارشناسان لوله که رسم و پیاده سازی راه حل در سطح چشم با کارشناسان مشتریان ما"


مشتریان ما در مرکز از آنچه که ما انجام می دهند!

ما مشتریان در دراز لوله قدردانی سطح بالا ما از انعطاف پذیری، کیفیت فوق العاده از محصولات ما و راه ما در برخورد با پردازش سفارش. ما یک شریک قابل اعتماد و اطمینان حاصل شود که مهلت تحویل رعایت می شوند.


از توسعه به تولید سریال

مشتریان ما از صنعت نفت و گاز بهره برداری می دانیم که آنها می توانند در یک همکاری صالح تکیه می کنند، با شروع از توصعه و نمونه اولیه تولید تمام راه را به تولید سریال از لوله های فولاد ضد زنگ.


رشد از طریق پردازش بیشتر

با گسترش ظرفیت ما در زمینه پردازش بیشتر، ما در حال برنامه ریزی بر گسترش بیشتر است. با ساخت و ساز گیاهی اختصاصی ما در مرکز فن آوری Meilong و شایستگی خود را در زمینه ساخت و ساز ابزار و تولید ابزار، ما را به مشتریان کامل (لوله +) راه حل: یک صدا به مشتری!


نمایش نتایج: از جهت گیری رشد

استراتژی رشد ما همیشه تمرکز بر نتایج باقی مانده است. نتایج عامل و بازده قبل از رشد گردش مالی می آیند و اطمینان از موفقیت طولانی مدت از سایت های صنعتی.
توسعه مشارکت
شرکای ما در زمینه ساخت و ساز گیاهی و کارشناسان توسعه مشتریان ما پایه های توسعه فن آوری بیشتر ما هستند. این اقدامات از سوی همکاری نزدیک با شرکت های دیگر در Meilong تکمیل شده است.


استقلال و انترناسیونالیسم

به عنوان تولید کننده، ما همچنان به عنوان یک شرکت مستقل با شبکه ای از محل و دفاتر فروش در چین عمل می کنند.


سیستم تولید Meilong

با سیستم تولید ساختار ما این است که در سراسر شرکت اعمال می شود، ما برای یک رویکرد جامع با توجه به آنچه هر مکان Meilong باید مانند نگاه تلاش. سنگ بنای ضروری است روند جهت گیری، استاندارد و تجسم، فعالیت های خود را برای بهبود و همچنین ما صفر نقص فلسفه.


ما کارکنان: کلید موفقیت ما

به عنوان نگهبان از ما دانش و تخصص، کارکنان به موفقیت های ما به عنوان یک گروه ضروری است. با هم، ما در تلاش برای بهبود مستمر فرآیندها و اطمینان حاصل شود که سایت های ما رقابتی باقی می ماند. ما احترام به تفاوت از شرکتهای زیرمجموعه فرد در حالی که به طور همزمان برای چه متحد می سازد و نه از آنچه ما را تقسیم به دنبال.


محیط زیست و ایمنی

ما به طور سیستماتیک به دنبال کاهش اثرات زیست محیطی از کسب و کار ما نیز به عنوان ایمنی خطرات است که کارکنان ما در معرض. به طور خاص در ارتباط با مفهوم جدیدی از گیاهان و بهبود فرآیندها، ما درایو رو به جلو این فرآیند بهینه سازی از نظر اثرات زیست محیطی و ایمنی و بهداشت.